Šperky z jaspisu Mookait

Mookait neboli australský jaspis se vyskytuje na jediném světadíle na světě, a to jak již napovídá název v Austrálii. Jaspisové šperky z mookaitu svým vzhledem připomínají horkou kávu s kapkou smetany. Šperky z mookaitu si můžete vybrat z bohaté nabídky na e+shopu Naturshop.cz, který rovněž zapůjčil fotografie pro tento web zaměřený na šperky z jaspisu.

mookait_privesek mookait_nahrdelnik

Šperky z australského jaspisu jinak zvaného mookait, jsou ženám velmi blízké, neboť svým vzhledem připomínají šálek horké kávy s nerozmíchanou smetanou. Stříbrný přívěsek mookait je vybroušen do krásného lesku, kdežto náhrdelník z mookaitu na obrázku vpravo je tvořen pravidelnými kuličkami vybroušenými do hedvábného matného lesku. Ať už se vám líbí kterákoliv varianta zpracování, váš šperk z mookaitu bude velmi netradičním až exotickým doplňkem.

Všechny šperky z jaspisu, které vidíte na obrázcích a mnohé další jaspisové šperky si můžete prohlédnout a zakoupit u vašeho internetového prodejce na šperky, drahé kameny a minerály Naturshop.cz, kde vám ochotně poradí s výběrem šperku z jaspisu či jiného drahého kamene pr vás či pro vaše blízké.

Naturshop.cz - internetový obchod šperky, jaspis, drahé kameny, dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem Naturshop.cz, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou.
Kopírování textů  je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)

Comments are closed.